+38(044)2905890

О компании

АТІЛЛА - засновник українського ринку тентових конструкцій.

Заснована в 1994 році, реорганізовано в 2010 році компанія АТІЛЛА спеціалізується на виробництві промислових, індустріальних, комерційних, рекламних і споживчих каркасно-тентових конструкціях.

Наша компанія постійно покращує і модернізує технологічність продуктів і сервісів згідно змін потреб ринку. За роки розвитку АТІЛЛА неодноразово була визнана лідером галузі.

 

КОМЕРЦІЙНА ПОЛІТИКА

АТІЛЛА - виробниче підприємство повного циклу, виробляє індивідуальну продукцію найвищої якості, надає сервісне обслуговування на території України і Східної Європи. АТІЛЛА володіє власною виробничою базою і кваліфікованим проектним відділом.

Вся без винятку продукція, що випускається АТІЛЛА, сертифікована і відповідає всім вимогам чинного законодавства України!

 

ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ

Компанія АТІЛЛА має прогресивним високотехнологічним парком виробничого обладнання для здійснення повного циклу операцій.

 

КОМЕРЦІЙНА СПРЯМОВАНІСТЬ

АТІЛЛА, будучи однією з передових виробничих компаній, співпрацює з найбільшими компаніями в різних галузях бізнесу, такими як: Coca-Cola HBС, Carlsberg Group, AB InBev, ОБОЛОНЬ, Пері Україна, АП Бориспіль і багато інших.

Діяльність компанії включає в себе сукупність проектних, комерційних, сервісних послуг, які дозволяють забезпечити повне комплексне рішення задач Клієнта.

Компанії АТІЛЛА орієнтується головним чином на поставки високоякісної сировини та матеріалів провідний європейських виробників, відповідно до індивідуальних потреб Клієнта.

 

КОРПОРАТИВНА ЕТИКА

Культура компанії АТІЛЛА базується на високій кваліфікації та професіоналізму команди.

Безпосередньо висококласна команда професіоналів формує значні можливості прогресу і динаміку компанії.