+38(044)2905890

Рекламні конструкції

Рекламні конструкції (POS матеріали) - це ефективний, яскравий і дієвий спосіб реклами, який використовується для залучення уваги до точки продажу певного товару.
 
Основне завдання POS матеріалів - зацікавити покупця, привернути його увагу і, як підсумок, - збільшити обсяги продажів.
 
Виробництво і виготовлення POS-матеріалів - складний і багатоетапний процес, що вимагає досвіду і професіоналізму.
 
POS матеріали компанії АТІЛЛА - це біл-борди, сітілайти, прилавки, диспенсери, холдери, шелфтокери, інформаційні дошки, буклетніци настільні і підлогові, пластикові кишені, коробки для чеків, кіоски, промо-столи, дисплеї і багато іншого.
 
При виготовленні рекламних конструкцій використовуються такі матеріали як алюміній, пластик, акрил, вінілова плівка, метал і хромовані системи, з яких виготовляються конструкції.
 
Компанія АТІЛЛА є великим виробником POS-продукції з запасом виробничих потужностей, що дозволяють випускати великі тиражі.
 
Незважаючи на те, що продукція такого роду здається Страндартное, наш досвід у виготовленні POS-матеріалів допоможе перетворити навіть саму звичайну табличку в ефективний рекламоносій.