+38(044)2905890

Промислові тентові конструкції

Каркасно-тентові конструкції для тваринництва і птахівництва - це технологічно нове рішення, яке не поступається, а за багатьма показниками і перевершує традиційні хліва для худоби.
 
Швидкомонтовані тентові ангари є найбільш затребуваними в тваринницькій галузі сільського господарства, оскільки можуть використовуватися не тільки в якості приміщень для утримання худоби та птиці (корівники, свинарники, стайні, кошари, пташники), але і як склади, сховища кормів і добрив, ангари для зберігання і обслуговування техніки.
 
Таким чином, компанія АТІЛЛА може спроектувати і провести для Вас не просто тентовий ангар, а цілий тваринницький комплекс, розроблений відповідно до Ваших індивідуальних вимог.
 
Пропонуючи Вам наші швидкобудуюємі каркасно-тентові ангари, ми спираємося на технології західних виробників і на успішний досвід їх експлуатації провідними світовими та вітчизняними фермерськими господарствами.
 
Фахівці ТОВ "РВК" АТІЛЛА "спроектують оптимальний варіант виконання каркасно-тентової конструкції майбутнього тваринницького комплексу з урахуванням специфіки Вашої господарської діяльності і кліматичного району будівництва.
 
В результаті цієї роботи Ви отримаєте якісний продукт за розумною ціною - сучасний ангар, корівник, свинарник, кошару або птахофабрику.
 
enlightenedВартість проектування входить у вартість виробництва.

enlightenedТипові моделі представлені з висотою стін від 3м і вище, шириною прольоту до 40м.

enlightenedТермін служби каркасно-тентового накриття - більше 10 років.

 

Якщо Вас зацікавила ідея використання каркасно-тентових конструкцій для Вашого аграрного хозяйства - mailзв'яжіться з нами, і ми знайдемо оптимальне рішення по подобру каркасно-тентових конструкцій  спортивного призначення з урахуванням Вашої специфіки.