+38(044)2905890

Промислові тентові конструкції

Каркасно-тентові авіаангари - найкраще рішення для захисту авіаційної техніки від негоди і забезпечення її збереження. Вони знаходять застосування на цивільних і військових аеродромах, в аеропортах і аероклубах, а також для обслуговування приватних авіапарків.
 
З огляду на свою специфіку авіаангар - це споруда з широкими прольотами, оскільки розмах крил сучасних літаків буває від десяти метрів у приватних, спортивних і військових, а у деяких транспортних літаків значно більше. Відповідно, такі ангари не повинні мати всередині ніяких проміжних опор, а ворота повинні бути достатньо широкими для вільного в'їзду техніки.
 
Ангарні комплекси від компанії АТІЛЛА для бізнес- і вантажопасажирської авіації - це великомасштабні каркасні металеви будови з тентовим покраиттям, з можливістю комплектації додатковими модулями, з можливістю збільшення площі і трансформації форми ангара.
 
Покриття тенту виготовлене з сучасного полімерного матеріалу ПВХ, абсолютно стійкого до бактеріального руйнування, впливу високих і низьких температур, вітру, води, ультрафіолету. Збірно-розбірний каркас швидкомонтованих ангарів виготовлений з нержавіючого металевого профілю. Додаткову міцність і підвищену ударну стійкість каркасу надає спеціальне полімерне покриття, що захищає метал від будь-яких корозійних процесів.
 

Строк експлуатації тентового авіаангару - більше 10 років.

Якщо Вас зацікавила ідея використання каркасно-тентових конструкцій для Вашого авіаційного чи вертолітного майданчику - mail зв'яжіться з нами, і ми знайдемо оптимальне рішення по подобру каркасно-тентових конструкцій  авіаційного призначення з урахуванням Вашої специфіки.