+38(044)2905890

Наши партнёры:

Miranda

Miranda

Miranda - це сучасні поліестерові, поліамідні, змішані тканини і трикотаж, виготовлені з високих технологій, які вважаються одними з найкращих в світі. При виробництві тканин використовують плоскопігментную або повнокольоровий промислову друк з наступним захистом, що характеризуються унікальними споживчими грязе- і водовідштовхувальними властивостями і цветоустойчивостью до вигоряння.
 
Miranda має повним виробничим циклом на сучасному машинному парку, розташованому в одному місці.
Mitjavila

Mitjavila

Mitjavilaкомпания, производящая маркизы и перголы уже более сорока лет. В настоящее время Mitjavila является не только одной из ведущих компаний по производству и поставке солнцезащитных систем во Франции, но и в глобальном масштабе. Производственные мощности и филиалы компании расположены во многих странах, включая Францию, Испанию, Португалию, США и Канаду.

Солнцезащитные навесы и конструкции Mitjavila разрабатываются собственным конструкторским отделомкомпании в соответствии с ожиданиями клиентов и новыми тенденциями на рынке. 

Giovanardi

Giovanardi

Giovanardi є найбільш динамічно розвивається італійською компанією, що виробляє текстильну продукцію.
 
Протягом більше 30 років компанія пропонує кращі технічні тканини, призначені для використання у вуличних умовах. Багаторічний досвід і постійна увага до потреб ринку - ось прості причини успіху і довговічності компанії.
 
 

Якість продукції завжди ретельно перевіряється на відповідність міжнародним стандартам якості і безпеки.

BAT

BAT

Международная компания BAT более 20 лет разрабатывает и производит системы и компоненты для навесов и солнцезащитных систем.

Основной целью группы является качество: качество продукта, качество услуги, качество сервиса, качество в выборе материалов и упаковки.


Ключевые элементы маркиз BAT - качество и безопасность. Компания контролирует каждый шаг от проектирования до поставки в соответствии с европейским стандартом EN13561, предоставляя клиенту отличный продукт с гарантией. BAT сотрудничает с TÜV Rheinald (www.tuv.com), всемирно признанным органом по сертификации, который отвечает за присвоение маркировки "Type Approved" и CE для каждого отдельного продукта.

Алюпро

Алюпро

Алюпро розпочала свою діяльність у 2000 році, і з тих пір зуміла завоювати значну частину українського ринку поставок виробів з алюмінієвого профілю.
 
Асортимент алюмінієвих профілів, що випускаються на підприємстві до теперішнього часу, налічує близько трьох тисяч найменувань і видів. На виробничих потужностях компанії «Алюпро» функціонує найсучасніше обладнання для виробництва широкого спектру алюмінієвих профілів методом екструзії.
 
Алюміній вже давно став просто незамінним при розробці і виробництві різних кріплень на стіни, металопластикових віконних склопакетів, дверних прорізів і самих дверей, при монтажі гіпсокартонних та інших різновидів конструкцій з легких матеріалів.