+38(044)2905890

Промислові тентові конструкції

В умовах, де неможливо традиційне стаціонарне будівництво, найкращою альтернативою стають каркасно-тентові конструкції.
 
Каркасно-тентові конструкції компанії АТІЛЛА можуть бути використані в якості польових укриттів для військового комплексу, тимчасових ангарів для утримання військової наземної техніки, авіапарку і для інших об'єктів військового призначення.
 
Розбірні тентові модульні конструкції актуальні як склади, допоміжних господарських приміщень, наметів на час проведення польових навчань та операцій, накриттів для техніки. Тентові намети і шатра є найкращим рішенням для мобільних штабів МНС і складів гуманітарних місій в разі стихійних лих, підсобних приміщень на полігонах. Військові тентові намети також можуть служити житловим приміщенням для військових підрозділів в осінньо-літній період.
 
Збірно-розбірний каркас ангарів виготовлений з металу, який, в свою чергу, має антикорозійне покриття. Герметичний тент, щильністю не меньше ніж 900 гр/кв.м., стійкий до спалаху і розповсюдженню полум'я, забезпечує збереження легкозаймистою продукції, матеріалів медичного призначення.
 
Конструкція каркасно-тентових складських ангарів дозволяє вбудовувати широкі в'їзні ворота. Завдяки цьому на склад легко заїжджає навіть великогабаритна техніка. Також можливе додаткове обладнання допоміжними в'їздами.
 
І головне, термін експлуатації тентового накриття компанії АТІЛЛА - більше 10 років.