+38(044)2905890

Рекламні конструкції

Компанія АТІЛЛА виробляє повний спектр каркасно-тентових конструкцій під брендування: збірно-розбірні накриття, торгові павільйони і кафе, маркізи і перголи, тенти, торгові намети, намети і парасольки, літні майданчики і т.д.
 
Ми виробляємо як стандартні, так і індивідуальні конструкції, використовуючи найсучасніші матеріали провідних європейських виробників: парасолі та намети, маркізи зі зсувним механізмом і автоматикою, Пальміри, збірно-розбірні укриття, торгові павільйони і кафе, літні тераси, тенти на басейни, торгові намети і багато іншого. Виготовлення наших накриттів відповідає світовим стандартам, термін служби тентових конструкцій становить кілька років.
 
Для проектування застосовуються сучасні методи розрахунку конструкцій і передове програмне забезпечення, що дозволяє в найкоротші терміни розробляти найскладніші тентові накриття. Сучасне виробництво і значний кадровий потенціал нашого підприємства дозволяє реалізовувати проекти будь-якої складності.
 
Літні кафе, розроблені і виготовлені компанією АТІЛЛА призначені для використання у всіх сферах бізнес-діяльності.
 
Якщо Ви не змогли підібрати конструкцію з нашого стандартного модельного ряду, наші фахівці розроблять індивідуальний проект, який враховуватиме всі конструктивні особливості і технічні параметри Вашого майданчика.