+38(044)2905890

Промислові тентові конструкції

Каркасно-тентові конструкції для спортивних майданчиків - нове слово в сфері тимчасового будівництва.

ТОВ "РВК "АТІЛЛА" надає послуги по зведенню і накриттю спортивних майданчиків різного призначення.

Застосування конструкцій тентів в якості тимчасових спортивних споруд є чудовою альтернативою стаціонарним спортивним комплексам. Даний вид модульних споруд може бути зведений на будь-який твердої поверхні і особливо добре підходить для накриття тенісних кортів, футбольних полів, басейнів, льодових арен, організації спортивних залів і навіть кінних манежів.

Завдяки великому вибору високоякісних матеріалів та використанню сучасних технологій зведення каркасно-тентових накриттів проводиться на високому рівні, що забезпечує незмінне зручність і безпеку покриття для спортсменів, і задоволення від перегляду - для глядачів.

У виробництві, що здійснюється ТОВ «РВК «АТІЛЛА», використовуються виключно екологічно чисті матеріали, які не виділяють запахів і / або токсичних речовин, стійкі до впливу води і ультрафіолету, що вкрай важливо для спортивних об'єктів.

enlightenedТипові моделі представлені з висотою стін від 4м і вище, шириною прольоту до 45м.

При необхідності, спортивний об'єкт додатково обладнується системою управління температурним режимом, електричною мережею, вентиляцією, дверима і прорізами в будь-якій кількості.

Строк експлуатації тентового накриття - більше 10 років.

Якщо Вас зацікавила ідея використання каркасно-тентових конструкцій для Вашого спортивного майданчику - mailзв'яжіться з нами, і ми знайдемо оптимальне рішення по подобру каркасно-тентових конструкцій  спортивного призначення з урахуванням Вашої специфіки.