+38(044)2905890

Спортивні конструкції

Каркасно-тентові конструкції для спортивних споруд - нове слово в сфері тимчасового будівництва.
 
Компанія АТІЛЛА надає широкий перелік послуг по зведенню і оснащення спортивних майданчиків різного призначення. Даний вид модульних тимчасових споруд особливо добре підходить для критих тенісних кортів, критих майданчиків для волейболу, баскетболу та інших спортивних змагань в приміщенні, а також в якості кінних манежів і льодових ковзанок.
 
Завдяки великому вибору високоякісних матеріалів та використанню сучасних технологій зведення каркасно-тентових накриттів проводиться на високому рівні, що забезпечує незмінне зручність і безпеку покриття для спортсменів, і задоволення від перегляду - для глядачів.
 

У виробництві, що здійснюється ТОВ «РВК «АТІЛЛА», використовуються виключно екологічно чисті матеріали, які не виділяють запахів і / або токсичних речовин, стійкі до впливу води і ультрафіолету, що вкрай важливо для спортивних об'єктів.

enlightenedТипові моделі представлені з висотою стін від 4м і вище, шириною прольоту до 45м.

При необхідності, спортивний об'єкт додатково обладнується системою управління температурним режимом, електричною мережею, вентиляцією, дверима і прорізами в будь-якій кількості.

Строк експлуатації тентового накриття - більше 10 років.

Якщо Вас зацікавила ідея використання каркасно-тентових конструкцій для Вашого спортивного майданчику -mail зв'яжіться з нами, і ми знайдемо оптимальне рішення по подобру каркасно-тентових конструкцій  спортивного призначення з урахуванням Вашої специфіки.